Nutka adwentowa

Kategoria: Aktualności Utworzono: czwartek, 30, listopad 2017

9499906367994

 Nutka Adwentowa to kolejna książka z piosenkami z kolekcji "Nasze rozśpiewane dzieciaki". Ukazała się na początku listopada 2017 roku, nakładem Domu Wydawniczego Rafael.


 Autorkami tekstów są przede wszystkim nauczyciele naszego Przedszkola nr 3 im. Bł. Ojca Gwidona w Krakowie. Kompozytorka i ilustratorka utworów to wieloletni dyrektor przedszkola s. Adriana Anna Miś. Również siostrze zawdzięczamy aranżację muzyczną i nagrania z przedszkolakami, absolwentami i gościnnie występującymi dziećmi. Podczas nagrań akompaniował na gitarze tata Maksymiliana – Jakub Pytka. Kolorowo ilustrowaną książeczkę z tekstami i nutami uzupełnia płyta audio CD z nagraniami wszystkich utworów oraz podkładami muzycznymi. Dodano również akordy co ułatwia samodzielne akompaniowanie.

Seria książek z cyklu „Nasze rozśpiewane dzieciaki" autorstwa naszej s. Adriany przy współudziale nauczycieli, przedszkolaków i ich rodzin, stała się popularnym zbiorem piosenek okolicznościowych chętnie śpiewanych przez dzieci a także wykorzystywanych w placówkach oświatowych.


ZACHĘCAMY DO SŁUCHANIA I ŚPIEWANIA!

Odsłony: 337

Artykuły pokrewne

Mamy szczególne nabożeństwo
do Ducha Świętego

Czcimy Chrystusa
w cierpiącym człowieku...

 

Maryja jest nam wzorem
uległości Duchowi Świętemu