×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wąwolnica

Pielgrzymka do Wąwolnicy

Kategoria: Z kraju Opublikowano: środa, 09, wrzesień 2015

Kębelska Pani witaj nam,
Królowo nasza witaj nam.
Do Ciebie idzie wierny lud,
podziwiać Twej miłości cud…

Po raz kolejny na szlak pielgrzymi wyruszyły siostry ze wspólnoty w Lublinie, aby pokłonić się Matce Bożej w Wąwolnicy. Młodsze siostry 05.09. podjęły trud wędrówki, starsze 06.09. – pojechały samochodem. Sanktuarium Matki Bożej słynie z wielu cudów i łask otrzymywanych za wstawiennictwem Maryi, gromadzi rzesze pielgrzymów głównie z archidiecezji lubelskiej.
Siostry pielgrzymowały do stóp Maryi w osobistych, a także w powierzonych im intencjach. Zawierzały opiece Maryi swoje życie, powołanie, podejmowane posługi.
Jednodniowe pielgrzymowanie przypomniało nam, że nasze życie jest nieustanną wędrówką ku Bogu, że na tej drodze nie jesteśmy sami. Spotykamy ludzi z wyciągniętymi dłońmi, a także tych, którzy dzielą się otrzymanym dobrem. Ta wędrówka jest możliwa, gdy weźmiemy ze sobą to, co otrzymaliśmy, czym możemy się dzielić, a zostawimy to, co nam ciąży, zabiera wolność i przeszkadza iść na przód.
Bóg „wyposażył” mnie we wszystko. Czy potrafię korzystać z Jego darów?

s. Marlena CSS

{gallery}wąwolnica{/gallery}

Odsłony: 1537

Artykuły pokrewne

Mamy szczególne nabożeństwo
do Ducha Świętego

Czcimy Chrystusa
w cierpiącym człowieku...

 

Maryja jest nam wzorem
uległości Duchowi Świętemu