Nadmorska Huta Ducha Świętego

Kategoria: Z kraju Opublikowano: poniedziałek, 26, październik 2015


To już drugi rok, kiedy nad morzem, w małej miejscowości Ustka, Duch Święty wie nie tylko wiatrem swej przemieniającej mocy, ale rozpala ogień w naszych sercach.
10.10. br, rozpoczęliśmy tegoroczny cykl spotkań dla młodzieży dotyczących Osoby Ducha Świętego. Temat nad którym pragniemy się pochylić i zatrzymać nawiązuje do: SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH jako MIEJSCA WYLANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

W Kościele N.M.P. Gwiazdy Morza tegoroczną „HUTĘ” zaingurował bp. ordynariusz diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej Edward Dajczak. Skierowane do nas słowo nie tylko dało odczuć bliskość i działanie Ducha Świętego wśród nas, ale również podprowadziło wielu młodych ludzi do sakramentu pokuty i pojednania. Zgromadzonej młodzieży było ok 500 osób, to nie przypadek zgromadził ich właśnie na tym miejscu. Wielu Kapłanów powtarzało słowa: „już dawno nie wiedziałem tyle młodzieży, która naprawdę się modliła”.

Huta Ducha Świętego to jakieś tam spotkania, mniej lub bardziej rozreklamowane, ale to chwila, gdzie młodzi czekają by spotkać się z Nim, i razem ze sobą. Gdzie tworzymy wspólnotę, otwartą na „przetapianie” jak w hucie twardy, grzesznych naszych serc, w piękne, czyste naczynie łaski.

Zachęcamy do obejrzenia archiwalnego spotkania transmitowanego na żywo przez telewizję internetową http://www.dobremedia.org/index.php/component/allvideoshare/video/latest/huta-ducha-swietego-10-10-2015-ustka

Ale to nie wszystko- znajdziecie nas na FB HUTA DUCHA ŚWIĘTEGO w USTCE
https://www.facebook.com/Huta-Ducha-%C5%9Awi%C4%99tego-w-Ustce-1535860033348943/

Nawet!!! I to nowość !!! można już zainstalować aplikację telefoniczną na androida HUTA DUCHA ŚWIĘTEGO
To wszystko jest dziełem i owocem pracy młodzieży, która tworzy te spotkania
Dziękuję Bogu za to że są, że istnieje wiele pięknej, dobrej młodzieży- niech Bóg w nich będzie uwielbiony dalej błogosławi temu dziełu.

s.Dominika CSS

Odsłony: 1541

Artykuły pokrewne

Mamy szczególne nabożeństwo
do Ducha Świętego

Czcimy Chrystusa
w cierpiącym człowieku...

 

Maryja jest nam wzorem
uległości Duchowi Świętemu