Z wizytą w Domu Ojca Gwidona

Kategoria: Z kraju Opublikowano: poniedziałek, 23, styczeń 2017

Busko Zdrój. We wtorkowe popołudnie dnia 17 stycznia uczniowie Szkoły Ponadgimnazjalnej im. Mikołaja Kopernika w Busku Zdroju udali się ze świąteczna wizytą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej im bł. Gwidona w Pacanowie.

W programie spotkania były Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły, wręczenie paczek przygotowanych przez Samorząd Uczniowski i upominku dla Placówki przekazanego na ręce Siostry Dyrektor Dobromiły Kurek i pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie było wspaniałą okazją do nawiązania znajomości i przyjaźni koleżeńskiej a miła atmosfera na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły i wychowanków Placówki i będzie zachętą do dalszych inicjatyw.

s. Chrystiana Budzyńska

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Odsłony: 969

Mamy szczególne nabożeństwo
do Ducha Świętego

Czcimy Chrystusa
w cierpiącym człowieku...

 

Maryja jest nam wzorem
uległości Duchowi Świętemu