DSC00983
Spotkanie w blasku miłosierdzia
30 kwietnia 2017
Spotkanie formacyjne w Leżajsku
5 maja 2017

Pan mówi do mnie

biblia

W Kościele trwa Tydzień Biblijny. Każdy z nas ma doświadczenie, jak Słowo Boże dotyka, przemienia, uzdrawia i prowadzi. Czasami ten dotyk Słowa będzie na Eucharystii, innym razem może podczas osobistego czytania Biblii, albo dostaniemy je na karteczce z życzeniami lub zobaczymy gdzieś na plakacie… Pan chce do nas mówić!

I mnie dotyka Słowo, wiele razy to właśnie Słowo Boże wskazywało mi kierunek i uzdrawiało mnie. Tak wczoraj zrodziło się we mnie pragnienie, by ten tydzień stał się tygodniem świadectw, że my chrześcijanie żyjemy Słowem Bożym… spotykamy się z Nim, pozwalamy by Ono nas przenikało.

Nie bądźmy obojętni, dzielmy się Słowem! Przecież „”Nie możemy milczeć o tym, co widzieliśmy i usłyszeliśmy”!

Niech ten blog będzie miejscem DZIELENIA SIĘ SŁOWEM BOŻYM!

Zastanów się, który fragment Pisma Świętego, które słowo, zdanie… są dla Ciebie szczególne, dotknęły Cię, coś w Tobie zmieniły… i podziel się tym! Niech KOMENTARZE będą miejscem KRĘGU BIBLIJNEGO, miejscem dzielenia się!

Pan mówi do Ciebie i do mnie…. To samo Słowo może czytać i słyszeć tysiące ludzi, ale dotknie szczególnie Ciebie… bo Pan mówi do każdego serca indywidualnie! Czy podzielisz z nami tym Słowem?

s. Pia CSS