00063282
Niezwykły CUD – możesz tam być!
18 marca 2017
Z pozdrowieniami z Burundi
25 marca 2017

Prawda was wyzwoli

DSC00120

Kraków. Każdy z nas ma swoje oczekiwania wobec Boga. Zdarza się, że żyjemy kręcąc się wokół własnych potrzeb, dajemy się ponieść iluzji światowości, chcemy, aby Bóg zaspokoił nasze wyobrażenia o sobie, a Jezus mówi: „Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję”. (J 14, 27)

13 marca, po raz kolejny młodzież zebrała się w Kościele św. Tomasza na Hucie Ducha Świętego, aby zgłębić temat: „Duch Święty w życiu Symeona i prorokini Anny”.

Brat Piotr z Towarzystwa Ducha Świętego wyjaśniał w konferencji, że aby stać się prawdziwym chrześcijaninem trzeba mieć odwagę, by uczynić się prostym, głupim dla tego świata, by być wielkim w oczach Boga. Należy więc kwestionować swoje schematy, stawać w prawdzie o sobie przed Bogiem, bo On i tak o nas wszystko wie i chce, abyśmy byli Jego autentycznymi świadkami prawdy w świecie kłamstwa, chce żebyśmy żyli w prawdzie o sobie z Nim i w Nim.

Następne spotkanie Huty Ducha Świętego odbędzie się 10 kwietnia, której tematem będzie: „Duch Święty w życiu Marii i Marty”.

s. Kamila CSS